طراحی سایت شبیه دیجی کالا


طراحی سایت شبیه دیجی کالا

کاربران تمایل به خرید از فروشگاه های اینترنتی شبیه دیجی کالا دارند به همین دلیل بیشتر کسانی که خواهان داشتن وبسایت فروشگاهی هستند به دنبال طراحی سایت شبیه دیجی کالا هستند. کاربران به دلیل محبوبیت دیجی کالا و همچنین آشنا بودن به روش کار کردن در آن آشنایی دارند برای همین خرید از سایتی که شبیه دیجی کالا باشد برایشان ساده تر است. اما یک نکته دیگر هم وجود دارد و آن اینست که برخی از کاربران به سایت هایی که شبیه دیجی کالا باشد اطمینان نمی کنند و آن را یک سایت کلاهبرداری تصور می کنند، تجربه ای که برای یکی از مشتریان ما که اصرار به طراحی سایت عینا شبیه دیجی کالا را داشت و مشاوره ما در رابطه با اینکه این امر صحیح نیست اعتنایی نکردو بعد از مدتی به دلیل نداشتن فروش با بررسی و گرفتن آمار از کاربران متوجه این امر شد و درخواست تغییر قالب سایت خود را داد!

طراحی سایت شبیه دیجی کالا کار بدی نیست و همانطور که گفته شد می تواند  باعث جذب کاربران شود. اما نباید عینا همه چیز را مانند دیجی کالا و یا حتی هر سایت دیگری طراحی کرد. بلکه باید بر اساس نیازهای لازم هر فروشگاه المان های آن طراحی شود و تنها نکات تجربه کاربری یا UX مربوط به دیجی کالا را در سایت پیاده سازی کرد.

وب8 نکات صحیح مربوط به UX فروشگاه اینترنتی را به خوبی می داند و می تواند بر اساس نیازمندی های سایت شما آن ها را پیاده سازی کند. جهت کسب مشاوره و ساخت فروشگاه اینترنتی از طریق فرم ثبت سفارش و یا تلفن 09128718958 با کارشناسان ما صحبت کنید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

تگ ها

نظر دهید

Captcha
آیا می توانم به شما کمک کنم؟