نمونه های طراحی سایت صنعتی


سایت صنعتی چیست؟

بسیاری از افراد به اشتباه سایت صنعتی و شرکتی را یکی تصور می کنند. اما واقعا اینطور نیست!

سایت صنعتی در واقع تمام امکانات سایت شرکتی را دارا می باشد با یک امکان بیشتر!

سایت های صنعتی دارای فرم ثبت سفارش می باشند، البته نه به معنی داشتن سبد خرید مشابه در فروشگاه های اینترنتی. فرم ثبت سفارش یک فرم ساده است که در صفحه ی هر محصول قرار داده می شود و کاربر با وارد کردن اطلاعات هویتی خود و نوشتن شرح درخواست برای شما سفارش ثبت می کند و مدیر سایت بعد از مشاهده و بررسی سفارشات می تواند  با تلفن و یا ایمیل کاربران، با آن ها ارتباط برقرار کند و سفارشات راسامان دهد.

سایت صنعتی به چه دردی می خورد؟

قابلیت ثبت سفارشی که وب8 به روی این سایت ها قرار می دهد، باعث می شود تا شما با هر زمینه شغلی شرکتتان بتوانید به صورت آنلاین سفارش بگیرید. حتی اگر محصول شما به معنی کلمه ای محصول نباشد و چیزی که قابل ارسال نباشد است. برای نمونه ممکن است زمینه شغلی شرکت شما طراحی داخلی باشد و شما نمونه هایی از طراحی های خود را در سایت به عنوان محصول شرکتتان درج کرده اید. زمانی که کاربر وارد سایت شما می شود ابتدا به بررسی نمونه کارهای شما می پردازد و چنانچه مورد پسندش قرار بگیرد شماره تلفن شما را یادداشت می کند تا بعدا با شما تماس برقرار کند. حال ممکن است کاربر بعدا به طور کل فراموش کند و یا نظرش عوض شود و یا هر اتفاقی که باعث شود با شما تماس نگیرد و این یعنی از دست دادن مشتری شما!

حالا تصور کنید کاربر نمونه کاری از شما را می بیند و توجهش را جلب می کند ناگهان متوجه فرم ثبت سفارش در همان صفحه می شود. در این حالت احتمال زیادی وجود دارد که کاربر بلافاصله سفارش خود را ثبت کند و درخواستش را برای شما بنویسد. با ایین فرم هم کاربر کارش راحت می شود و هم فروش شما افزایش می یابد.

البته چگونگی طراحی سایت صنعتی به صورتی که باعث افزایش بازده فروش و ثبت سفارش برای شما شود نکاتی دارد که وب8 آ ن ها را می داند در طراحی خود پیاده سازی می کند...

مطالب مرتبط
تگ ها
آیا می توانم به شما کمک کنم؟